Hakkımızda

Megatekno Dedektör, yılların kazandırdığı bilgi ve tecrübeye güvenerek 2005 yılında İzmir merkezli olarak metal dedektörleri sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Arazi deneyimleri, birebir dedektör kullanımları ve kullanıcı geri bildirimleri ile sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip ediyor ve ürünlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Bu sebeple müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ilkelerimiz arasında ilk sırada yer alıyor.

Firmamızın ürün yelpazesini pulse dedektörler, VLF dedektörler, yeraltı görüntüleme cihazları, altın dedektörleri ve hobi amaçlı kullanılan tek para dedektörleri oluşturmaktır. Ürünlerimizin tasarımında önceliğimiz daima gerçek kullanıcılar olmuştur. Dedektörlerimiz müşterilerimize sunulmadan önce uzman kişiler tarafından doğal arazi şartlarında defalarca test edilmektir.

Megatekno Dedektör olarak kuruluşumuzdan bu yana ara vermeksizin sürdürdüğümüz Ar-Ge faaliyetleri sayesinde metal dedektörleri sektörüne tüm dünyaya öncü olabilecek bir çok özellik ve yenilik kazandırdık. Bugün ürünlerimiz Meksika, Brezilya, Arabistan ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Uygun fiyat ve kaliteli ürün politikasıyla hareket eden firmamız, daima dedektör piyasasındaki haksız kazançların karşısında durmuştur. Bu sayede sektördeki iddiasını korumayı ve gün geçtikte büyüyerek ilerlemeyi başarmıştır.

Megatekno Dedektör müşteri memnuniyeti, dürüstlük, kalite ve uygun fiyat ilkelerini Ar-Ge faaliyetleri ile birleştirerek daima "En İyisi" olma hedefi ile siz değerli kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.